Szkoła Odkrywców Talentów

Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Kurowie, jako jedyna z dwóch w powiecie wieluńskim uhonorowana została tytułem „Szkoła Odkrywców Talentów”. Przyznawany jest on placówkom, które szczególnie przyczyniają się do odkrywania, promocji i wspierania uzdolnień dzieci i młodzieży, a nadawany jest przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.
Zaszczytny i prestiżowy tytuł Szkoły Odkrywców Talentów to wielki sukces i nagroda za ciężką pracę dyrekcji, nauczycieli i uczniów. Nasza placówka, rozbudza zainteresowania dzieci i pomaga uczniom odkrywać ich talenty i pasje, a następnie rozwijać je w sposób mądry i zaplanowany. Przyznanie tytułu jest wyróżnieniem dla szkoły, która umożliwiła uczniom osiągnięcie najlepszych efektów na miarę osobistych zdolności, możliwości i talentów każdego dziecka.

Wszystkie osiągnięcia