Mikołajki 2013

Miło jest przyjmować prezenty ale jeszcze milej jest je dawać. Dlatego w tym roku wzięliśmy udział w ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka” Dzięki zaangażowaniu wszystkich dzieci, rodziców i nauczycieli zebraliśmy ponad 1000 złotych. Kwota ta pozwoliła na zaspokojenie wszystkich potrzeb rodziny, której chcieliśmy pomóc. Jesteśmy dumni z naszych uczniów, że włączyli się do akcji z takim zapałem. Dlatego gdy 6 grudnia do naszej szkoły zawitał Mikołaj nie miał żadnych wątpliwości i obdarował wszystkie dzieci specjalnie przygotowanymi dla nich paczkami. Najmłodsi nie zapomnieli o piosenkach i wierszykach dla wyjątkowego gościa. W trakcie spotkania czuć było atmosferę zbliżających się Świąt Bożego narodzenia.