Bożonarodzeniowe przedstawienie

Okres Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy, pełen magii i radości. To także czas refleksji, nadziei i serdecznych spotkań w gronie najbliższych. W związku ze zbliżającymi się świętami dzieci z Oddziału Przedszkolnego w Turowie przygotowały pod okiem pani Patrycji Szczepaniak przedstawienie bożonarodzeniowe. Wszyscy zaproszeni goście: pani dyrektor Lidia Piwnicka, radny Sławomir Kaftan oraz rodzice ulegli magii występów przedszkolaków, które z zaangażowaniem odtwarzały powierzone im role. Po występach goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, a dzieci wręczyły każdemu własnoręcznie wykonane aniołki. Jak co roku pan Sławomir Kaftan obdarował wszystkich przedszkolaków paczkami ze słodkościami.