IV Turniej Fundacji Mariusza Wlazłego

Promowanie zdrowego stylu życia zawsze było jednym z najważniejszych priorytetów Szkoły Podstawowej im. Komisji Edukacji Narodowej w Kurowie. Dlatego wśród wielu działań mających na celu kształtowanie zdrowych nawyków znalazła się również współpraca z Fundacją Mariusza Wlazłego. Dzięki wspólnie podjętym działaniom już od ponad dwóch lat uczniowie mają szansę uczestniczyć w dodatkowych treningach siatkówki. Zajęcia cieszą się wielkim powodzeniem a zainteresowanie nimi rośnie z roku na rok. Owocem ciężkiej pracy i wymagających treningów są liczne sukcesy w turniejach. Ostatnimi osiągnięciami są: II miejsce w kategorii dziewcząt z klas VI i I miejsce w kategorii chłopców klas VI w Turnieju zorganizowanym przez Fundację Mariusza Wlazłego. Nauczycielka wychowania fizycznego i jednocześnie trenerka pani Ewa Panek bierze udział w szkoleniach prowadzonych przez najlepszych trenerów siatkówki.