Zakończenie roku szkolnego 2013-2014

Rok szkolny 2013/2014 kończymy mając na końce wiele sukcesów. Nasi uczniowie zdobywali nogrody i wyróżnienia w wielu turniejach i konkursach przedmiotowych. Poza intensywną nauką obowiązkowych przedmiotów dbaliśmy też o zdrową dietę i aktywnośc fizyczną. W nagrodę za naszą pracę otrzymaliśmy tytuł "Szkoły w Ruchu". Kontynuowaliśmy też zadania wynikające z obowiązków Szkoły Odkrywców Talentów, organizując Dzień Talentów, który na stałe wpisał sie do naszego kalendarza. Rozpoczęliśmy również cykl spotkań z naszymi absolwentami w ramach projektu "A jednak warto...". Cieszymy się, że wszystkie nasze starania zaowocowały tak dużą liczbą świadectw z wyróżnieniem. Życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji. Do zoboczenia w  roku szkolnym 2014/2015!