Domek dla skrzydlatych przyjaciół

Uczniowie naszej szkoły nie po raz pierwszy uczestniczą w akcji „Domek dla moich skrzydlatych przyjaciół”. Każdy z uczestników konkursu wywiązał się z otrzymanego zadania. Choć było to bardzo trudne, to wybranych zostało pięć najładniejszych i najlepiej wykonanych domków. Komisja konkursowa, w skład której wchodzili nauczyciele pani Ewa Panek, pani Ewa Kasprowska i pani Elżbieta Madeła, nagrodziła następujące prace: I miejsce - Maja Urbanek (klasa III) II miejsce – Zuzanna Wiśniewska (klasa V) III miejsce – Nikola Chlebowska (klasa V) Wyróżnienia – Emilia Cegiełka (klasa V) i Natalia Szewczyk (klasa V) Kilka domków uczniowie podarowali szkole i zawiesili w jej pobliżu. Pozostałe zabrali do domu w celu umieszczenia ich na okolicznych drzewach.