Mikołajki 2017

Takiej ilości prezentów jeszcze nie było! 6 grudnia szkołę odwiedził święty Mikołaj (a nawet kilku jego pomocników). Mikołaj przyniósł paczki od Rady Rodziców i podarunki, które uczniowie ofiarowali sobie nawzajem. Były piosenki, wierszyki, tańce wokół choinki i wspólne zdjęcia z niezwykłym gościem.

Święty Mikołaj nie zapomniał także o dzieciach z oddziału przedszkolnego w Turowie. Wcześniej przedszkolaków odwiedził tam emerytowany ratownik górniczy, pan Ryszard.

Natomiast Samorząd Uczniowski wziął udział w tradycyjnym konkursie na najpiękniejszą choinkę, który zorganizowano na Placu Legionów. Przygotowane przez uczniów i nauczycieli drzewko bardzo się podobało, a w nagrodę szkoła wzbogaciła się o sprzęt sportowy i książki.