Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Kurowie

Powitanie wiosny

Dzień otwarty, występy najmłodszych uczniów, warsztaty rękodzieła i konkurs piosenki angielskiej - takie atrakcje czekały na uczniów i rodziców w pierwszym dniu kalendarzowej wiosny. Naszą szkołę odwiedzili rodzice dzieci, które od nowego roku rozpoczną naukę w pierwszej klasie. Po spotkaniu w sali lekcyjnej rodzice obejrzeli wiosenny występ klas I-III i przedszkolaków. W tym czasie starsi uczniowie brali udział w warsztatach, na których wykonywali palmy wielkanocne. Po rekolekcjach w kościele odbył się jeszcze konkurs muzyczny. Tym razem trzeba było zaśpiewać piosenkę w języku angielskim. Wszyscy dobrze się bawili, a pierwszy dzień wiosny na pewno pozostanie na długo w pamięci. Pierwszy dzień wiosny obchodzono także w filii oddziału przedszkolnego w Turowie.