Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Kurowie

Targi Edukacyjne 2019

Uczniowie klas VIII i VII wzięli udział w Targach Edukacyjnych 2019. Impreza rokrocznie odbywa się w wieluńskiej hali sportowej, a swoją ofertę przedstawiają na niej szkoły średnie z terenu powiatu wieluńskiego. Przy okazji można było zwiedzić Liceum Ogólnokształcące im.T. Kościuszki, gdzie przygotowano ciekawe prezentacje, dotyczące poszczególnych przedmiotów. Można było też porozmawiać z uczniami tej szkoły. Dni otwarte odbyły się także w II LO im. Korczaka oraz w Zespole Szkół nr 1. Korzystając z okazji, nasi uczniowie odwiedzili również te dwie placówki. Wszędzie byliśmy podejmowani z wielką gościnnością. Mamy nadzieję, że wycieczka pomoże uczniom szkoły w Kurowie we właściwym wyborze dalszej drogi kształcenia, a w przyszłości w zdobyciu wymarzonego zawodu. Przypominamy, że w środę 27 lutego, o godz. 16.30, w naszej szkole odbędzie się spotkanie z przedstawicielami wieluńskich szkół średnich. Zapraszamy do udziału uczniów klasy VIII wraz z rodzicami.