Jasełka 2012

Boże Narodzenie dla większości z nas to najpiękniejszy i najbardziej oczekiwany okres w roku. Zgodnie z wielowiekową tradycją obchodzimy je niezwykle uroczyście, pamiętając o wszystkich związanych z nim obyczajach. W każdym domu baśniowo przystrojona choinka roztacza swój magiczny blask. To naprawdę wspaniałe chwile, które po latach stają się cennym wspomnieniem. Z pewnością każdy z nas przechowuje w pamięci własny obraz najpiękniejszej wieczerzy wigilijnej oraz świąt. Nasi uczniowie kolejny raz przygotowali dla swych pedagogów oraz zaproszonych gości oryginalne Jasełka. Zaprezentowany program wprowadził wszystkich w uroczystą świąteczną atmosferę. Otoczeni świątecznymi dekoracjami i urzeczeni nieprzemijającym pięknem kolęd można było się poczuć naprawdę wyjątkowo.