Konkurs kostki Rubika

W naszej szkole odbył się I Gminny Konkurs w Układaniu Kostki Rubika pod Patronatem Honorowym Burmistrza Wielunia. Oto wyniki konkursu: Kategoria klas 1-4 1. Miejsce i tytuł Mistrza w Uķładaniu Kostki Rubika w klasach 1-4 zdobył Sebastian Klimaszewski (Szkoła Podstawowa nr 4 im. Królowej Jadwigi w Wieluniu) 2. Miejsce zajął Antoni Gmyrek (Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Rudzie) 3. Miejsce Jan Kostrzycki (Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Wieluniu) Kategoria klas 5-8 1. Miejsce i tytuł Mistrza w Układaniu Kostki Rubika w klasach 5-8 należy do Igora Patkowskiego(Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Wieluniu) 2. Miejsce zajęła Nikola Majchrowska z naszej szkoły 3. Miejsce zajęła Vivienne Stala (Szkoła Podstawowa im. Władysława Bełzy w Bieniądzicach) Gratulujemy i do zobaczenia za rok!