Tuwim znany i lubiany

Rok 2013 uchwałą Sejmu Rzeczpospolitej został ustanowiony rokiem Juliana Tuwima. Z tej okazji  w naszej szkole przypomnieliśmy sobie twórczość tego znakomitego polskiego poety. Koło teatralne działające w naszej szkole pod kierunkiem p. Ewy Panek przygotowało bardzo ciekawą część artystyczną. Mogliśmy posłuchać najbardziej znanych i lubianych wierszy dla dzieci. Nie zabrakło również piosenek, do których słowa napisał Julian Tuwim. Ponadto wrażenia odbiorców wzbogaciła piękna dekoracja, która powstała dzięki nieocenionej pomocy p. Krzysztofa Kopra. Naszymi gośćmi tego dnia był burmistrz Wielunia Janusz Antczak, przewodniczący Komisji Oświaty,Kultury, Zdrowia i Sportu Zbigniew Wiśniewski oraz rodzice. Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za przybycie i mamy nadzieję, że wrażenia z tej uroczystości na długo pozostaną w ich pamięci. Czytaj Radio ZW.