Witamy na stronie szkoły, w której talenty nie pozostają w ukryciu!

Promujemy  i wspieramy  uzdolnienia  wychowanków. Nasi uczniowie mogą liczyć na wsparcie w rozwijaniu swoich talentów i pasji. Dbamy, aby mieli szansę realizować własne ambicje i dzielić się zainteresowaniami.Od lat organizujemy w naszej placówce szereg różnorodnych zajęć dodatkowych. Ich uczestnicy osiągają znaczące sukcesy w różnorodnych dziedzinach.

"MAPA SZKÓŁ ODKRYWCÓW TALENTÓW"

Dbamy o kondycję fizyczną naszych uczniów!

Ministerstwo Edukacji Narodowej przyznało naszej szkole tytuł "Szkoła w Ruchu". Wszystkie nasze przedsięwzięcia, które zorganizowaliśmy w ramach  akcji  "Ćwiczyć każdy może" zostały zaakceptowane. O tym, co robiliśmy, żeby uzyskać tytuł, można przeczytać w zakładce projekty.

W roku szkolnym 2012/2013 naszej szkole relizowany BYŁ  projekt Indywidualizacja nauczania w klasach I-III -  ”Możemy się różnić musimy mieć równe szanse”   Projekt finansowany jest  z funduszy unijnych w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet IX, Działanie 9.1, Poddziałanie 9.1.2.
    W ramach projektu realizowane BYŁY zajęcia, których celem jest wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów, poprzez indywidualizację procesu dydaktyczno-wychowawczego w klasach I-III szkoły podstawowej. Projekt zakłada pomoc uczniom zarówno uzdolnionym, jak i tym, którzy mają problemy w nauce oraz zakup pomocy dydaktycznych potrzebnych do realizacji zadania. Działania projektowe zapewniają uczniom z klas I–III bogatą ofertę zajęć dodatkowych, zgodną z indywidualnymi potrzebami oraz możliwościami edukacyjnymi i rozwojowymi.

Szklanka mleka, owoc lub warzywo, pogadanki o zdrowym stylu życia i przeciwdziałaniu przemocy, ochrona środowiska czyli co robimy w naszej szkole.

Dołącz do nas na facebooku

Wikipedia o KUROWIE                       Historia Kurowa

POLUB NAS NA FACEBOOKU